Selectoare generice
Doar potriviri exacte
Cauta in titlu
Căutați în conținut
Selectoare tip post
a lua legatura
Acasă

Manager de dezvoltare a afacerilor - Olanda și Flandra

Căutăm un manager de dezvoltare a afacerilor cu experiență care să acopere Țările de Jos și Flandra

Full Time | Contract pe termen determinat | Olanda

Q-bital Healthcare Solutions, o companie în expansiune rapidă, este un membru mândru al Vanguard Healthcare Solutions, un furnizor recunoscut la nivel internațional de infrastructură și servicii clinice care sprijină clienții din domeniul sănătății din întreaga lume. Ca parte a familiei Vanguard Healthcare Solutions înființată în 1999, suntem specializați în facilități mobile și modulare proiectate și construite special, oferind spații de îngrijire medicală noi sau de înlocuire, inclusiv săli de operație, săli de endoscopie și departamente de sterilizare și diagnostic.

În prezent, căutăm un manager de dezvoltare a afacerilor (BDM) proactiv și orientat spre rezultate – pentru zona Țărilor de Jos și Flandra pentru a se alătura echipei noastre dinamice de vânzări.

Lucrând de la distanță cu vizite ocazionale la sediul nostru central european din Nieuwegein, Țările de Jos, această poziție oferă o oportunitate interesantă de a contribui la strategia noastră de creștere și diversificare.

Responsabilitati:

  • Dezvoltați și executați strategii de vânzare și închiriere în soluții de asistență medicală pentru Țările de Jos și regiunile de limbă flamandă din Belgia
  • Cultivați relații cu părțile interesate cheie, inclusiv spitale, autorități, consultanți și companii private de asistență medicală
  • Colaborați cu parteneri din sectoarele de sănătate, construcții și echipamente medicale
  • Securizarea câștigurilor de proiect în închirierea CSSD și menținerea unui canal vizibil de oportunități de închiriere CSSD până în 2025
  • Dezvoltați o serie de oportunități în facilități de OT, endoscopie și diagnosticare din Țările de Jos și Belgia vorbitoare de flamandă
  • Faceți prezentări către spitale publice și private pentru a genera interes și oportunitate
  • Identificați și valorificați oportunitățile timpurii din Țările de Jos și Belgia prin produsele Q-bital
  • Stabiliți conexiuni în industria PLS și explorați oportunitățile potențiale
  • Participați la sesiuni lunare față în față de BD în Țările de Jos
  • Furnizați rapoarte săptămânale despre activitățile curente și viitoare prin Pipedrive
  • Mențineți un program solid de întâlniri față în față, asigurând vizite săptămânale ale clienților

Beneficiile lucrului pentru Q-bital includ:

  • Salariu de bază competitiv între 4500 € și 6000 € și comision/bonus în plus, pe baza experienței
  • Contract pe durată determinată cu potențial de poziție permanentă în funcție de performanță
  • 30 de vacanțe cu normă întreagă, telefon companie, laptop și alocație mașină
  • Oportunități de dezvoltare a carierei și o echipă entuziastă, în creștere
  • Șansa de a avea un impact pozitiv asupra experiențelor pacienților

Conditii obligatorii:

  • Minim 5 ani de experiență relevantă în domeniul vânzărilor și dezvoltării afacerii
  • Experiență în domeniul sănătății și, în mod ideal, în sectorul construcțiilor
  • Abilități puternice de comunicare verbală și scrisă în olandeză și engleză
  • Cunoștințe în MS Office, în special PowerPoint
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare
  • Posedă o mentalitate comercială orientată către țintă
  • Atitudine pozitivă, rezistență și capacitatea de a lucra atât independent, cât și în colaborare
  • Flexibilitate, adaptabilitate și o abordare proactivă a rezolvării problemelor
  • Abilitatea de a construi și menține relații cu părțile interesate cheie
  • Flexibilitate în călătoriile cu călătorii de afaceri ocazionale departe de casă

Interesat? Apoi, vă rugăm să trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție către Funda Kocaarslan, partener de recrutare [email protected]

Aplica pentru acest post

Nieuwegein, Țările de Jos
Cu normă întreagă
Contract pe termen fix
UE
APAC

Q-bital Healthcare Solutions
Unitatea 1144 Regent Court, The Square, Gloucester Business Park, Gloucester, GL3 4AD

crossmenu