Генерични селектори
Само точни съвпадения
Търсене в заглавие
Търсене в съдържанието
Селектори за тип публикации
Контакт
У дома

Координатор по предоставяне на услуги

Търсим опитен координатор за предоставяне на услуги, който да покрива Австралия.

Пълен работен ден | Постоянно | Австралия

Q-bital Healthcare Solutions, бързо разрастваща се компания, е горд член на Vanguard Healthcare Solutions, международно признат доставчик на инфраструктура и клинични услуги, поддържащи здравни клиенти по целия свят. Като част от семейството на Vanguard Healthcare Solutions, създадено през 1999 г., ние сме специализирани в специално проектирани и изградени мобилни и модулни съоръжения, предлагащи нови или заместващи здравни пространства, включително операционни зали, ендоскопски апартаменти и отделения за стерилизация и диагностика.

We are looking for a hybrid Service Delivery Coordinator to join our team in Brisbane, Australia.

Отговорности:

  • Assist in collecting, delivering and setting up units
  • Induct contractors at customer sites once the units are installed
  • Oversee contractor management in the warehouse and when units are on site
  • Prepare purchase and work orders and reconcile invoices
  • Assist with the preparation of required documentation
  • Assist in overseeing build and refurbishment programme of new and returned units
  • Assist with Planned Preventative Maintenance coordination
  • Ensure Q-bital’s obligations against quality and safety standards are met
  • Liaise with internal and external stakeholders
  • Attend customer sites to carry out small repairs to the units where necessary

Ползите от работата за Q-bital включват:

  • Конкурентна заплата
  • 20 дни годишен отпуск
  • Бонус за изпълнение
  • Надбавка за кола
  • Разпоредби за стандартен отпуск
  • Пенсия за пенсиониране, понастоящем 11% (преглед в средата на годината)

Необходими условия:

  • Minimum 3 years’ experience in a similar technical coordination role
  • Knowledge of relevant workplace health and safety regulations
  • Proven experience in managing inventory, commissioning and after sales support
  • Must be able to work effectively as part of a team, and take ownership and accountability in the role
  • Experience with ISO 9001, 14001 and 45001
  • Experience with CAD software
  • Class C (or higher) current driver’s license
  • Hold or be willing to obtain a valid passport
  • Working at height certificate license (desirable)

За повече информация или за да кандидатствате за тази възможност, изпратете вашето CV и мотивационно писмо, включително очакваната заплата на: [email protected]

Ние се стремим да имаме разнообразно и приобщаващо работно място и силно насърчаваме подходящо квалифицирани кандидати от широк спектър от опит да кандидатстват и да се присъединят към нашия екип.

Q-bital Healthcare Solutions Ltd и Q-bital Healthcare са част от Q-bital Group от компании. www.vanguardhealthcare.co.uk

Кандидатствайте за тази позиция

Бризбейн, Австралия
Пълен работен ден
Постоянно
Приложи
ЕС
APAC

Q-bital Healthcare Solutions
Unit 1144 Regent Court, The Square, Gloucester Business Park, Gloucester, GL3 4AD

Електронна поща:
[email protected]
crossmenu