Γενικοί επιλογείς
Μόνο ακριβείς αντιστοιχίσεις
Αναζήτηση στον τίτλο
Αναζήτηση στο περιεχόμενο
Επιλογείς τύπου ανάρτησης
Επικοινωνία
Σπίτι

Συντονιστής Παράδοσης Υπηρεσιών

Αναζητούμε έναν έμπειρο Συντονιστή Παράδοσης Υπηρεσιών για να καλύψει την Αυστραλία.

Πλήρης απασχόληση | Μόνιμη | Αυστραλία

Η Q-bital Healthcare Solutions, μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία, είναι περήφανο μέλος της Vanguard Healthcare Solutions, ενός διεθνώς αναγνωρισμένου παρόχου υποδομών και κλινικών υπηρεσιών που υποστηρίζει πελάτες υγειονομικής περίθαλψης παγκοσμίως. Ως μέρος της οικογένειας Vanguard Healthcare Solutions που ιδρύθηκε το 1999, ειδικευόμαστε σε ειδικά σχεδιασμένες και κατασκευασμένες κινητές και αρθρωτές εγκαταστάσεις, προσφέροντας νέους ή ανταλλακτικούς χώρους υγειονομικής περίθαλψης, όπως χειρουργεία, σουίτες ενδοσκοπήσεων και τμήματα αποστείρωσης και διάγνωσης.

We are looking for a hybrid Service Delivery Coordinator to join our team in Brisbane, Australia.

Αρμοδιότητες:

  • Assist in collecting, delivering and setting up units
  • Induct contractors at customer sites once the units are installed
  • Oversee contractor management in the warehouse and when units are on site
  • Prepare purchase and work orders and reconcile invoices
  • Assist with the preparation of required documentation
  • Assist in overseeing build and refurbishment programme of new and returned units
  • Assist with Planned Preventative Maintenance coordination
  • Ensure Q-bital’s obligations against quality and safety standards are met
  • Liaise with internal and external stakeholders
  • Attend customer sites to carry out small repairs to the units where necessary

Τα οφέλη της εργασίας για το Q-bital περιλαμβάνουν:

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Ετήσια άδεια 20 ημερών
  • Μπόνους απόδοσης
  • Επίδομα αυτοκινήτου
  • Τυπικές διατάξεις άδειας
  • Υπερσυνταξιοδοτική σύνταξη, επί του παρόντος σε 11% (αναθεωρήθηκε στα μέσα του έτους)

Απαραίτητες προϋποθέσεις:

  • Minimum 3 years’ experience in a similar technical coordination role
  • Knowledge of relevant workplace health and safety regulations
  • Proven experience in managing inventory, commissioning and after sales support
  • Must be able to work effectively as part of a team, and take ownership and accountability in the role
  • Experience with ISO 9001, 14001 and 45001
  • Experience with CAD software
  • Class C (or higher) current driver’s license
  • Hold or be willing to obtain a valid passport
  • Working at height certificate license (desirable)

Για περισσότερες πληροφορίες ή για να υποβάλετε αίτηση για αυτήν την ευκαιρία, υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα και τη συνοδευτική επιστολή, συμπεριλαμβανομένων των προσδοκιών μισθού στη διεύθυνση: [email protected]

Φιλοδοξούμε να έχουμε έναν ποικίλο και χωρίς αποκλεισμούς χώρο εργασίας και ενθαρρύνουμε σθεναρά τους κατάλληλους υποψήφιους από ένα ευρύ φάσμα υποβάθρων να υποβάλουν αίτηση και να ενταχθούν στην ομάδα μας.

Η Q-bital Healthcare Solutions Ltd και η Q-bital Healthcare αποτελούν μέρος του Ομίλου εταιρειών Q-bital. www.vanguardhealthcare.co.uk

Κάντε αίτηση για αυτή τη θέση

Μπρίσμπεϊν, Αυστραλία
Πλήρης απασχόληση
Μόνιμος
Ισχύουν
ΕΕ
APAC

Q-bital Healthcare Solutions
Unit 1144 Regent Court, The Square, Gloucester Business Park, Gloucester, GL3 4AD

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:
[email protected]
crossmenu